Uczniowie Staszica pomagają niepełnosprawnym

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: piątek, 18, maj 2018 Paweł Pakosz

IMG 20180510 095522

Dzięki współpracy z Wydziałem Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej, chętni uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu mogli zostać wolontariuszami w wielkiej sportowej imprezie - "Politechnika Opolska Osobom z Niepełnosprawnościami", która odbyła się 10 maja 2018r. Uczniowie zorganizowali tam stoisko fryzjerskie, oraz byli odpowiedzialni za stanowiska do dogoterapii, stanowisko bokserskie, wręczanie nagród oraz inne prace organizacyjne. Wszystko to odbywało się pod opieką nauczycieli Agnieszki Zamojskiej i Pawła Pakosza.

Czytaj więcej: Uczniowie Staszica pomagają niepełnosprawnym

II SZKOLNY RAJD ROWEROWY

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: piątek, 18, maj 2018 Paweł Pakosz

rajd rowerowy

Zapraszamy chętnych uczniów naszej szkoły do II szkolnego rajdu rowerowego: Opole - Turawa - Opole. Trasa rajdu będzie prowadziła tylko polnymi i leśnymi ścieżkami. Start przy Centrum Turawa Park, koniec w Turawie nad jeziorami. Na miejscu dla chętnych rekreacyjne gry i zabawy, z możliwością pikniku i pieczenia kiełbasek. Wyjazd planowany jest na 28.05.2018 r., lecz termin jest zależny od pogody.

Zapisy do 24.05.2018 r., u organizatorów:
Izabeli Korgól-Obuch,
Józefa Raudzisa,
Pawła Pakosza.

Wycieczka do Torunia i Trójmiasta

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: poniedziałek, 14, maj 2018 Grzegorz Jachymiak

W dniach 7 - 9 maja uczniowie z klas 2G oraz 3G, 2A, 1T, 1G i 1W pod opieką Panów Grzegorza Jachymiaka, Tomasza Wójtowicza oraz Marcina Latosińskiego brali udział w wycieczce szkolnej do Torunia i Trójmiasta.

Czytaj więcej: Wycieczka do Torunia i Trójmiasta

Staszic i Opolanie świętowali rocznicę Konstytucji 3-go Maja

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: piątek, 04, maj 2018 Renata Magdoń

 W dniu 3 maja w Katedrze Opolskiej odbyła się uroczysta msza w asyście kompani honorowej 10 Brygady Logistycznej, pocztów sztandarowych urzędów, organizacji kombatanckich, uczelni, służb mundurowych oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Czytaj więcej: Staszic i Opolanie świętowali rocznicę Konstytucji 3-go Maja

Udział Staszica w Elektryzującej Pasji

Kategoria: Aktualnosci Opublikowano: poniedziałek, 30, kwiecień 2018 Marta Jasińska

23 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły Michał Olewiński i Mateusz Hawryluk z klasy 3G z opiekunem Panią Martą Jasińską uczestniczyli w Gali Finałowej XI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Elektryzująca Pasja we Wrocławiu.

Czytaj więcej: Udział Staszica w Elektryzującej Pasji

Mój wybór padł na Staszica bo ...

Partnerzy Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Opolu